تبلیغات
جنگ سایبری امروز جنگ مسلحانه دیروز - چگونگی رسیدن به خدا از دیدگاه آقای ماندگاری؟

جنگ سایبری امروز جنگ مسلحانه دیروز
 
آماده کردن خود برای آمدن آقا...حجت‌السلام والمسلمین ماندگاری گفت: شهدا به آیات قرآن عمل کردند و به خدا رسیدند و اگر امروز زندگی‌ها تاریک شده به خاطر عمل نکردن به آیات قرآن است.۱۳۹۳/۱۰/۱۵

حجت‌الاسلام والمسلمین ماندگاری در یادواره 38 شهید دانشگاه امام صادق(ع) با اشاره به زندگی شهدا اشاره کرد و گفت: شهدا می‌توانستند خیلی از کارها را انجام دهند ولی انجام ندادند تا به خدا برسند و ما باید حواسمان باش که چه کارهایی انجام می دهیم اگر بخواهیم راه آنها را ادامه بدهیم .


ادامه دارد

وی در ادامه افزود: امروز رسم است که مردم فراز و نشیب ها را از خبرگزاری نگاه و زندگی خود تضمین می کنند مثل مسائل اقتصادی، در حالی که خدا می گوید مردم من پیغمبر فرستادم شما زندگی خود را با پیغمبر تضمین کنید.

حجت‌الاسلام و المسلمین ماندگاری با اشاره به اینکه شهدا پیغمبر را باور کردند، گفت: شهدا زندگی خود را با پیغمبر تضمین کردند و به گفته های پیغمبر عمل کردند و آسمانی شدند.

وی با اشاره به بزرگی کار شهدا خاطرنشان کرد: شهدا با اینکه سن زیادی نداشتند اما خیلی بزرگ بودند چرا که راه را درست انتخاب کرده و پیرو ولایت بودند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ماندگاری گفت: رزمنده‌ای با سن کم و قد کوتاه را دیدم در کنار توپ ایستاده بود، به او گفتم چرا و چگونه آمدی گفت با التماس؛ گفتم چگونه گلوله‌ها را به قبضه می رسانی، گفت با التماس و در پایان گفت من آمده‌ام که شهید شوم. وقتی این موضوع را برای مقام معظم رهبری تعریف کردم ایشان گریه کردند.

حجت السلام و المسلمین در خاطره دیگری گفت: رزمنده‌ای به دیدن آیت الله مشکینی آمده بود و گفت حاج آقا من در جبهه با لباس خونی نماز می خوانم اشکالی ندارد، آیت الله مشکینی گفت من حاضرم ثواب 20 سال نمازم را به تو بدهم و ثواب یک روز نماز شما را داشته باشم.

منبع:سایت تا شهدا با شهدا http://tashohada.ir

طبقه بندی: شهید و شهادت،  بزرگان،  نماز،  حاج آقا ماندگاری، 
برچسب ها: شهید، آقای ماندگاری، آیت الله مشکینی، شهدا، داستان شهدا، دانشگاه امام صادق(ع)، حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 16 دی 1393 توسط افسران جوان جنگ نرم امروز