تبلیغات
جنگ سایبری امروز جنگ مسلحانه دیروز - چند خبر از جنگ ایران و جهان

جنگ سایبری امروز جنگ مسلحانه دیروز
 
آماده کردن خود برای آمدن آقا...

بسم رب الشهدا...

حدیث مطلب:"امام جواد (علیه السلام)"عزت و شخصیت مومن در خود کفایی و بی نیازی او    از دیگران است.(بحاالنوار- 75/109)

چند خبر از جنگ ایران و جهان:

در سال 1357 ،واردات اسلحه ایران معادل عراق بود و در سال اول  جنگ ، واردات اسلحه عراق 6 برابر ایران شد  و افزایش یافت و در طول جنگ به طور میانگین واردات عراق 4 برابر  ایران  شد .

از سال 1354 تا 1357 ایران ، تسحیلاتی به ارزش 15.5 ملیارد دلار خریداری کرد که بخش اعظم آن را سیستم های غربی بسیار مدرن تشکیل می داد .

 ادامه مطلب بروید... 

از سال 1354 تا 1357 عراق ، تسحیلاتی به ارزش 15.5 ملیارد دلار خریداری کرد که بخش اعظم آن را سیستم های شرقی تشکیل می داد و در مقایسه با سیستم های غربی مرغوبیت چندانی نداشت.البته تا سال 57 تا...

بر اثر حملات هوایی و زمینی و دریایی ارتش عراق ، بسیاری از شهر های ایران از جمله خرمشهر ،نفت شهر،مهران، موسان، بستان، سوسنگرد، دهلران، نوسود، هویزه به کلی تخریب ویا  غیر قابل سکونت شدند.

از اولین روز جنگ تا سال1366 که قطعنامه 598 به تصویب رسید، هیچ گاه و از هیچ  سازمانی و کشوری ، پیشنهادی که جهت صلح باشد ارائه نشد.

«ایران میگوید تا از خانه ما بیرون نروید و تا جرم هایی که کرده اید معلوم نشود که شما مجرم هستید و تا ضرر هایی که به ایران زدید جبران نشود و حکم به جبران نشود،صلح معنی ندارد. »امام عارفان امام خمینی ره 24/12/60

منتظر بعدی هم بمانید.....
 هم برای آمدن آقا بفرستیم 
صلواتطبقه بندی: شهید و شهادت، 
برچسب ها: جنگ، جنگ ایران و جهان، جنگ ایران و عراق، اتفاقات جنگ، جنگ هشت ساله، دفاع مقدس، در جنگ چه گذشت،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 خرداد 1393 توسط افسران جوان جنگ نرم امروز